UAB „ARV-Auto“

Vairavimo instruktorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys - UAB „ARV-Auto“

Darbo pobūdis

Viena didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje kviečia prisijungti prie kolektyvo.

Mes siūlome vairavimo instruktorių mokymus, bei garantuotą darbą po mokymų!

Laisvas darbo vietas galime pasiūlyti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Kaišiadoryse

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 3 metų vairavimo patirtį (B kategorija);
  • Aukštąjį išsilavinimą (gali būti koleginis).

  • Mokymus ir praktiką įgyjant vairavimo instruktoriaus darbui reikalingą licenciją;
  • Įmonės automobilį bei visas reikalingas darbui priemones;
  • Teisingą atlygį, priklausantį nuo išdirbtų valandų skaičiaus.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Vairavimo mokykla
informacija apie UAB „ARV-Auto“
1600 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1243 €
25% uždirba 1243-1579 €
25% uždirba 1579-2042 €
25% uždirba nuo 2042 €