Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Vairavimo studija''
More about company »

Vairavimo teorijos dėstytojas

Vilnius - UAB ''Vairavimo studija''

Darbo pobūdis

Teorijos paskaitų dėstymas;
Mokymų kokybės užtikrinimas;
Atsakomybė už perduotos informacijos tikslumą;

Reikalavimai

Galiojanti vairuotojo mokytojo licencija;
Diplomatiškumas bei atsakomybė už rezultatus;
Gebėjimas dirbti su įvairiais žmonėmis;
Atsakomybė

Mes jums siūlome

Stabilų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
Draugiškus ir energingus kolegas bei jaukią darbo atmosferą!
Darbas lankščiu darbo grafiku

Atlyginimas

Derybų klausimas

Mūsų tikslas kokybiški mokymai ir atsakingas vairuotojas kelyje.
Esame nauja vairavimo mokykla turinti profesionalius savo darbą mylinčius darbuotojus.

Mes mokome:
A, A1, A2 ir B kategorijų transporto priemonių vairuotojus. Pažeidusiems KET taisykles ir alkoholio narkotikų žalos kursus.
Informacija apie UAB ''Vairavimo studija''
2
Darbuotojų skaičius
0-5 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artur Cvetkov