Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Vairuotojai - ekspeditoriai B ir C-C1 kat. VILNIAUS REGIONE

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

  • Pasikrauti prekes į krovininį automobilį pagal paskirtą dienos maršrutą;
  • Laiku, pagal dokumentus, pristatyti prekes klientams;
  • Grįžus iš maršruto, priduoti tvarkingus dokumentus;
  • Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie gedimus.

Reikalavimai

  • Vairuotojo teisės B kategorija;
  • Vairuotojo teisės C- C1 kategorija, 95 kodas;
  • Būtina panašaus darbo patirtis;
  • Noras dirbti ir geri bendravimo įgūdžiai;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, pareigingumas ir atsakomybė.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje ir lyderiaujančioje įmonėje;
  • Motyvuojantį atlygį – nuo 900 € į rankas ir priedus pagal išdirbį: nuo 200 € iki 400 € per mėnesį;
  • Sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus;
  • Penkių darbo dienų savaitę;
  • Geras darbo sąlygas darbščiame profesionalų kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
priedus pagal išdirbį: nuo 200 € iki 400 € per mėnesį

AMBER DISTRUBUTION LITHUANIA – tai naujas UAB "Bennet distributors" vardas, kuri yra pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje bei arptautinių „SPI Group“ ir „Amber Beverage Group“ dalis.
Mes esame socialiai atsakingas, patikimas ir geidžiamas darbdavys.
Mūsų varomoji jėga - iniciatyva Ir entuziazmas!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
1962 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
318
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1116 €
25% uždirba 1116-1627 €
25% uždirba 1627-2298 €
25% uždirba nuo 2298 €