„Hirelabas“ įmonių grupė

VAIRUOTOJAI (-os) su C kategorija ID12209

1500-1900 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome 2 C kategoriją turinčių vairuotojų darbui skalbykloje, Vokietijoje.
Darbo pobūdis: skalbinių konteinerių pakrovimas į sunkvežimį, skalbinių pristatymas klientams (viešbučiams, senelių namams, darželiams). Nešvarių skalbinių pakrovimas į sunkvežimį ir parvežimas į skalbyklą.
Darbo laikas: dirbama 40 valandų per savaitę. Galimi viršvalandžiai.
Darbo vieta: Hersbruck, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

C kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Tachografo kortelė;
95 kodas;
Anglų arba vokiečių kalba;
Nuosavas automobilis - būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Nemokamą įdarbinimą vokiškoje įmonėje;
11.9 Eur/h bruto atlyginimą;
Ilgalaikį ir pastovų darbą;
Visas vokiškas socialines garantijas.

Atlyginimas

1500-1900 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.