Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transkela“

VAIRUOTOJAS (-A) CE KATEGORIJA

900-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Transkela“

Darbo pobūdis

Ieškome CE kategorijos vilkikų vairuotojų darbui:
  • Su jūriniais konteineriais po Lietuvą;
  • Su jūriniais konteineriais po Klaipėdą;
  • Dokumentacijos pildymas ir grąžinimas atsakingiems darbuotojams.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (CE kategorijos), 95 kodas;
  • Esate sąžiningas, pareigingas, atidus, atsakingas;
  • Išmanote apie technikos priežiūrą;
  • Turite panašios darbo patirties (būtų didelis privalumas).

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Kokurencingą ir motyvuojantį atlyginimą;
  • Dirbti komandoje, kuri yra motyvuota siekti geriausių darbo rezultatų.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.:

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Transkela" – tai sparčiai besivystanti vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, priklausanti įmonių grupei.
Bendrovė jau daugiau nei 12 metų sėkmingai teikia platų krovinių gabenimo ir logistikos paslaugų spektrą. Mūsų komandos profesionalumas, ilgametė patirtis ir aukšta paslaugų kokybė padėjo ne tik įgyti klientų pasitikėjimą, bet ir leidžia sėkmingai konkuruoti rinkoje su didžiausiomis krovinių gabenimo bendrovėmis.
informacija apie UAB „Transkela“
1181 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1021 €
25% uždirba 1021-1171 €
25% uždirba 1171-1325 €
25% uždirba nuo 1325 €