Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

VAIRUOTOJAS (-A) DARBUI BALTIJOS ŠALYSE (CE KATEGORIJA)

Nuo 1160 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Kaišiadorys - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • krovinių gabenimas Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija)
  • darbas su tentinėmis puspriekabėmis
  • prekių krovimo darbai neįeina į Jūsų pareigas
  • darbas UAB „Kesko Senukai Lithuania“ dukterinėje įmonėje UAB „Senukai“

Reikalavimai

  • vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija)
  • profesinės kvalifikacijos 95-tas kodas (kroviniams vežti)
  • skaitmeninė tachografo kortelė
  • analogiško darbo patirtis
  • pareigingumas ir atsakingumas

Mes Jums siūlome

  • sąžiningą ir konkurencingą darbo užmokestį
  • visas darbui reikalingas priemones
  • laisvus savaitgalius
  • pastovų darbą ir neterminuotą darbo sutartį
  • darbą su naujais Mercedes-Benz klasės vilkikais automatine pavarų dėže
  • gerovės paketą: sisteminiai ir individualūs mokymai, darbuotojų nuolaidų kortelės, dovanos švenčių proga ir kt.

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1160 €/mėn. į rankas

UAB „Senukai“ – dukterinė UAB „Kesko Senukai Lithuania“ įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis – krovinių gabenimas tarptautiniais ir vietiniais maršrutais. Sukaupta 20 metų darbo patirtis leidžia sėkmingai dirbti su Lietuvos ir užsienio ekspedicinėmis įmonėmis.
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1441 €
Vid. atlyginimas bruto
3253
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 940 €
25% uždirba 940-1183 €
25% uždirba 1183-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €