Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
,,Limedika” įmonių grupė

Vairuotojas (-a) - ekspeditorius (-ė) (0,5 etato)

662 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava - ,,Limedika” įmonių grupė

Darbo pobūdis

Mūsų sėkmės pagrindas – profesionalūs, rūpestingi ir draugiški darbuotojai bei vadovai.

Kviečiame prisijungti prie komandos, kasdien besirūpinančios, kad Lietuvos žmonės būtų sveiki.

Vaistų ir med.prekių logistikos padalinyje reikalingas Vairuotojas - ekspeditorius (0,5 etato, gali būti studentas), kuris:
  • išvežios vaistus ir med. prekes į vaistines visoje Lietuvoje;
  • pasikraus ir išsikraus prekes;
  • bendraus su rūpestingu ir svetingu vaistinių personalu.

Kokie mes?
  • IŠMANŪS – dirbsite erdviame ir inovatyvių sprendimų nestokojančiame logistikos centre Kauno rajone;
  • RŪPESTINGI – pasirūpinsime sveikata ir saugumu;
  • DOVANOJANTYS dovanas Jums ir Jūsų šeimai, nuolaidas įmonės prekėms;
  • KOLEGIŠKI – kasdien būsite draugiškos ir rūpestingos komandos dalis;
  • ŠVENČIANTYS – visi kartu švęsime darbuotojų gimtadienius, įmonės šventes.

Kur? Kada?
  • Erdvės g. 51, Ramučiai, Kauno r. Darbo dienomis, lanksčiu darbo grafiku.

Reikalavimai

B kategorija.

Atlyginimas

662 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Limedika“ – tarptautinė farmacijos įmonė, vienijanti du mažmeninius vaistinių tinklus „Gintarinė vaistinė“ ir „Norfos vaistinė“. Visoje Lietuvoje turime išsidėsčiusias ~360 vaistinių ir esame daugiausiai vaistinių šalyje turinti įmonė. Daugiau nei 1600 darbuotojų kasdien dirba vardant klientų ir pacientų įgyvendinant įmonės misiją – būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu.