UAB „Autoriga“

Vairuotojas (-a) - ekspeditorius (-ė) (CE kategorija)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Autoriga“

Darbo pobūdis

  • Siūlome darbą vairuotojams (-oms) ekspeditoriams (-ėms) su tentinėmis puspriekabėmis.
  • Reisai vykdomi į: LT, HU, HR, RO, PL, CZ, SK.
  • Reiso trukmė: 1-2 savaitės.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija).
  • Profesinės kompetencijos pažymėjimas „95 kodas“.
  • Galiojanti skaitmeninė tachografo kortelė.
  • Būtina darbo patirtis ir rekomendacijos.
  • Sąžiningumas.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

Išsamesnė informacija telefonu arba el. paštu:

Šiuolaikiška ir tarptautiniais standartais besivadovaujanti transporto įmonė Autoriga UAB plečia automobilių parką ir į savo draugišką kolektyvą kviečia prisijungti vairuotoją – ekspeditorių (-ę).
Mūsų naujas komandos narys dirbs su profesionaliu ir taktišku transporto vadybininku. Tai garantuos, kad darbo metu būtų patiriama kuo mažiau streso.