UAB „EUGESTA“

Vairuotojas (-a) - ekspeditorius (-ė) Kaune

Kaunas - UAB „EUGESTA“

Darbo pobūdis:

  • prekių pakrovimas ir iškrovimas;
  • prekių (plataus vartojimo, maisto) pristatymas įmonės klientams Kauno mieste ir apylinkėse.

Mes siūlome:

  • laiku išmokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • tvarkingą transporto priemonę.

Kontaktinis asmuo: Gytis Ašmenskas

Reikalavimai:

  • vidurinis bendro lavinimo išsilavinimas;
  • vairuotojo pažymėjimas C kategorija;
  • 95 kodas;
  • asmeninė tachografo kortelė.

Eugesta yra viena didžiausių Baltijos šalių greito apyvartumo prekių (FMCG) platinimo įmonių. Esame atsakingi už rinkoje pirmaujančių plačiai žinomų prekių ženklų, tokių kaip “Raffaello”, “Nutella”, “Kinder”, “Tic Tac”, “Actimel”, “Activia”, “Danonki”, “Corny”, “Neutral” ir kt., pardavimus bei vystymą. Įmonių grupė vykdo veikla Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje ir joje dirba daugiau negu 900 darbuotojų.
Manome, kad geras verslas turi būti socialiai atsakingas. “Mums rūpi” – šūkis, geriausiai atspindintis mūsų komandos žinių, įgūdžių ir asmeninių savybių visumą, kuria kasdien vadovaujamės bendraudami su klientais, partneriais ir įmonės viduje.
Susipažink su mumis:
informacija apie UAB „EUGESTA“
2623 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
408
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1795 €
25% uždirba 1795-2095 €
25% uždirba 2095-2464 €
25% uždirba nuo 2464 €