UAB „Baltic Logistic Solutions“

Vairuotojas (-a) - ekspeditorius (-ė) (sezoninis darbas)

Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „Baltic Logistic Solutions“

Darbo pobūdis

Plataus vartojimo prekių pristatymas įmonės klientams;
Prekių išsikrovimas;
Lydinčių dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (prekių išvežiojimo, pristatymo);
Vidurinis/ profesinis išsilavinimas;
B vairavimo kategorija bei vairavimo stažas virš 2 m.

Įmonė siūlo

Dalinį kuro kompensavimą;
Darbą savo srityje lyderiaujančioje įmonėje.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Baltic Logistic Solutions” privatumo politika.

SANITEX grupei priklausanti UAB „Baltic Logistic Solutions“ yra viena didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse, siūlančių visapusiškas logistikos paslaugas visiems temperatūros režimams. Atnaujinta sandėlių technika bei patyrę ir profesionalūs darbuotojai užtikrina kokybiškus ir efektyvius logistikos sprendimus klientams.