Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NNL termo“

Vairuotojas (-a) - ekspeditorius (-ė) su B kategorija

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NNL termo“

Darbo pobūdis

  • dežučių pasikrovimas nuo rampos į transporto priemonę (pasikrovimas Garliavos sandėliuose);
  • šaldytų maisto produktų pervežimas po Lietuvą;
  • išsikrovimas dėžutėmis;
  • vidutiniškai 30 taškų per dieną;
  • pirmas taškas 7 val.

Darbo grafikas:
  • 5 d. d. Sekmadienis visada laisva diena, kita laisva savaitės eigoje.
  • 7 val. reikia būtų pirmame taške.

Reikalavimai darbuotojui

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • panašaus darbo patirtis (bent 0,5 m.);
  • atsakingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėjė logistikos kompanijoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą į banko sąskaitą;
  • Dalinę kuro kompensaciją kelionei į/iš darbo;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Aprūpiname darbui reikiamomis priemonėmis.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo pristatytų taškų, pravažiuotų kilometrų ir krovinių svorių.

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!

Tel.
informacija apie UAB „NNL termo“
1584 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
262
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1268 €
25% uždirba 1268-1549 €
25% uždirba 1549-1879 €
25% uždirba nuo 1879 €