Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekonovus"
More about company »

Vairuotojas (-a)

700–800 Eur
Kaunas - UAB "Ekonovus"

Darbo pobūdis

Sunkiasvorės transporto priemonės (GAK su priekaba) vairavimas, atliktų darbų fiksavimas elektroninėje laikmenoje.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • CE kategorija;
  • 95 kodas;
  • Darbo patirtis vairuojant krovininį automobilį;
  • Automobilis atvykti iki darbo Vandžiogalos g. 92, Kaunas;
  • Kompiuterinės žinios (pagrindai).

Mes jums siūlome

Nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą. Vidutinis darbo užmokestis 700-800 Eur atskaičiavus mokesčius.

SKAMBINTI TEL.

Atlyginimas

700–800 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB “Ekonovus” – šiuolaikiška ir moderni atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius atliekų tvarkymo sprendimus, šiuo metu ieško:
Informacija apie UAB "Ekonovus"
857 €
Vid. atlyginimas bruto
312
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Romas Draskinis