CVB client
More about company »

Vairuotojas (-a) - keleivių pavežėjas (-a)

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB "Nordikus"

Darbo pobūdis

Ieškome partnerių www.pavezek.lt projektui Vilniuje:
  • Mes suteikiame automobilius, o Jūs dirbate su individualios veiklos pažyma, priiminėjate užsakymus bei aptarnaujate keleivius Vilniaus miesto teritorijoje.

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo teisės;
  • Nepriekaištinga reputacija (pažyma dėl teistumo bei administracinės teisės pažeidimų).

Mes jums siūlome

  • Darbą naujais 2017m/2018m automobiliais (automatinė greičio dėžė, hibridiniai varikliai);
  • Automobilių draudimą (Civilinis + KASKO) bei remontą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Konsultacijas bei pagalbą tvarkant dokumentus mokesčių inspekcijai;
  • Kadangi būsite savo uždarbo šeimininkai - pasiimsite sau 60-65% nuo apyvartos. Atskaičiavus išlaidas, Jums liks apie 40% pelno, t.y. nuo 600 Eur/mėn.
  • Papildoma motyvacinė sistema Jūsų naudai;
  • Jokių darbo laiko ir judėjimo aprobojimų.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Nordikus"

Įmonė, užsiimanti verslo konsultacijomis bei investicijomis, šiuo metu ieškanti partnerių naujam projektui Vilniuje.

Telefonas pasiteiravimui: +370 624 94 440