No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TRANSONA“

VAIRUOTOJAS (-A) – KROVĖJAS (-Ė)

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TRANSONA“

Įmonė siūlo

Kviečiame ilgalaikiam darbui sėkmingoje, stabilioje įmonėje. Užtikrinsime patogų darbo grafiką (darbo laikas - 7-16 val., 5 darbo dienų savaitė - nuo pirmadienio iki penktadienio), gerai prižiūrimą, naują arba beveik naują automobilį (krovininis mikroautobusas), iš anksto suderintus ir pasikartojančius maršrutus. Žadame subalansuotą darbo krūvį, sąžiningą atlyginimą ir gerovės paketą.
Norėtume pristatyti pasiūlymą išsamiau, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą.
Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe pagal iš anksto suderintą grafiką pasikrausite produktus (kilimėliai, šluostės, darbo drabužiai) ir vyksite pas klientus Kaune ar Vilniuje. Klientų biuruose pakeisite kilimėlius arba darbo drabužius - paimsite naudotus, atiduosite naujus. Tuomet vyksite atgal į biurą, iškrausite surinktus produktus, atiduosite važtaraščius. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir nemažiau, kaip 2 metų vairavimo patirtį, esate dirbęs panašų darbą, turite gerą orientaciją, bendraujante mandagiai, dirbate atsakingai, laikotės susitarimų ir Jumis galima pasitikėti.
Jūsų ilgametę patirtį dirbant panašų darbą laikytume dideliu privalumu.
Siųskite savo CV dabar - pasikalbėkime!

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
UAB „TRANSONA“

UAB „TRANSONA“

UAB “Transona” – Klaipėdoje įkurta ir jau šešerius metus sėkmingai veikianti transporto įmonė. Klientai mus atpažįsta kaip Ecotrip. Pervežame nuo durų iki durų įvairaus dydžio ir svorio siuntas visoje Lietuvoje, Europoje, Anglijoje ir Danijoje. Teikiame paslaugas verslo klientams, pristatome reikalingus daiktus ir užtikriname kokybišką aptarnavimą. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Didžiuojamės savo profesionalia komanda ir pasiekimais, kurių dėka plečiamės ir šiandien į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „TRANSONA“
1947 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.