Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „INTER CARS LIETUVA“

Vairuotojas (-a) - kurjeris (-ė)

650-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „INTER CARS LIETUVA“

Darbo pobūdis

Darbas "Inter Cars Lietuva" grupės filiale Kaune:

  • Prekių pristatymas klientams.
  • Malonus bendravimas su klientu pristatant prekę ir įsitikinant, jog klientas įvertino prekės būklę ją priimdamas.
  • Bendradarbiavimas su kolegomis prekių pristatymo ir procesų tobulinimo klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo darbo patirtis šioje srityje būtų didelis privalumas. Darbuotojus be patirties apmokysime.
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
  • Puikūs lietuvių kalbos įgūdžiai.
  • Atsakomybė, orientacija į rezultatą.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai bei malonus ir etiškas bendravimas.
  • Motyvacija dirbti.
  • Lengvasis automobilis, kurį galėtumėte skirti darbui-privalumas.

  • Būti energingos inovatyvios komandos dalimi bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės.
  • Karjeros galimybes "Inter Cars Lietuva" įmonių grupėje.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis - priklausys nuo kandidato patirties ir motyvacijos.

UAB „Inter Cars Lietuva" mūsų šalyje veikia nuo 2006 m. ir šiandien turi 19 sėkmingai veikiančių padalinių bei yra rinkos lyderė tarp automobilių detalėmis prekiaujančių įmonių. Pagrindinė įmonės veikla - lengvųjų automobilių ir sunkvežimių dalių didmeninė ir mažmeninė prekyba, autoservisų įrangos prekyba bei aptarnavimas.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir garantuojame konfidencialumą.
Informuojame, kad Jūsų savanoriškai pateiktus asmens duomenis (CV) tvarkysime tik vidaus administravimo (personalo atrankos) tikslu (teisinis pagrindas: tvarkyti duomenis privalome siekdami imtis Jūsų kandidatūros tinkamumo patikrinimo veiksmų prieš sudarant darbo sutartį) ir tik tokį laikotarpį, kol galios darbo skelbimas bei bus užbaigta atranka į siūlomą darbo poziciją. Jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus atsakingus bendrovės darbuotojus, Jūsų asmens duomenys nebus atskleidžiami.

Pateikę mums savo CV, Jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę prašyti mūsų leisti susipažinti su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti savo duomenų tvarkymą, arba teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Duomenų subjektų teisės nėra absoliučios ir teisės aktai numato papildomų sąlygų ir reikalavimų jų įgyvendinimui.
informacija apie UAB „INTER CARS LIETUVA“
4170 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
78
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2881 €
25% uždirba 2881-3650 €
25% uždirba 3650-4880 €
25% uždirba nuo 4880 €