Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mantinga"
More about company »

VAIRUOTOJAS (-A)

Marijampolė - UAB "Mantinga"

Darbo pobūdis

  • Krovinių pervežimas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, sąžiningumas, sugebėjimas prisitaikyti prie pokyčių;
  • Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorijos).

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje.

Kita informacija:
Jeigu esate energingas, iniciatyvus, turite didelį norą tobulėti, UAB "Mantinga" yra tam labai tinkama įmonė. Visas įmonės kolektyvas mielai Jus priims į savo komandą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Didžiausia šaldytos duonos ir pyragėlių gamintoja Baltijos šalyse UAB MANTINGA plečia veiklą ir siūlo darbą!
Įmonėje vid. atlyginimas 695€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)