No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „RSS Motors“

VAIRUOTOJAS (-A) - OPERATORIUS (-Ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „RSS Motors“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikiam darbui stabilioje, finansiškai sėkmingoje įmonėje. Apmokysime visko, ką mokame patys. Žadame techniškai tvarkingą transporto priemonę, sąžiningą atlyginimą ir priedus už sėkmingą darbą.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Užduotys ir atsakomybės

Po apmokymų Jūsų darbas bus – naudojant specializuotą transporto priemonę užpilti aviacinius degalus į orlaivius. Taip pat būsite atsakingas už transporto priemonės priežiūrą, pildysite degalų apskaitos dokumentus. Dirbame slenkančiu darbo grafiku. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite vairuotojo pažymėjimą (BE, CE kat.); galėtumėte dirbti pamaininiu (dieniniu ir naktiniu) darbo grafiku; dirbate atsakingai, esate punktualus, atidus, bendraujantis ir Jumis galima pasitikėti.
Jei turite ADR vairuotojo pažymėjimą (A1/A2) ir galite bendrauti anglų kalba, laikytume tai rimtais privalumais.
Nedelskite, siųskite savo CV – susipažinkime.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
UAB „RSS Motors“
strongest_in_lithuania

UAB „RSS Motors“

UAB „RSS Motors“ - jau beveik 25 metus sėkmingai veikianti licencijuota aviacinių degalų JET A-1 tiekėja Vilniaus oro uoste. Nuo 2006 m. teikiame paslaugas vietinėms ir tarptautinėms oro linijų bendrovėms. Eksploatuojame visiškai naujas degalų tiekimo transporto priemones, kurios pilnai atitinka nustatytus tarptautinius ES ir IATA reikalavimus. Turime teisę saugoti didelius kiekius reaktyvinio kuro JET-A1 Vilniaus oro uoste. Sužinokite apie mus daugiau internete
Į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „RSS Motors“
2215 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.