CVB client
More about company »

Vairuotojas (-a) - Pavežėjas (-a)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Augusto Aleksejevo individuali veikla

Darbo pobūdis

Ieškome vairuotojų pavežėjo darbui su kompanijos automobiliu Kaune.

Darbo pobūdis: klientų vežimas iš taško A į tašką B.

Grafikas: Antradienis - Šeštadienis, pamainos po 12 valandų.
(7:00 - 19:00 / 19:00 - 7:00) pagal pasirinkimą.

Patirtis nėra būtina, visko apmokome ir patariame, kaip efektyviausiai užsidirbti.

Reikalavimai

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (bent 3 metų stažas)
Atsakingumas
Komunikabilumas
Mandagumas

Mes jums siūlome

2008 m. automobilį su automatinę greičių dėže.
Visa darbui reikalingą įrangą/priemones.
Kas savaitę išmokama atlyginimą.
Darbą su individualia veikla.
Padedame susitvarkyti darbui reikiamus dokumentus.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Augusto Aleksejevo individuali veikla

Nuomojame automobilius pavežėjo darbui vairuotojams.