Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Vairuotojas (-a) - Pavežėjas (-a) [Darbas laisvu grafiku]

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Augusto Aleksejevo individuali veikla

Darbo pobūdis

Ieškome vairuotojų pavežėjo darbui su kompanijos automobiliu Kaune.

Darbo grafikas yra visiškai laisvas, galite dirbti sau patogiu metu. Reikia tik iš anksto (bent dieną prieš) suderinti kokiam laikotarpiui/valandų kiekiui imsite automobilį ir viskas - galite važiuoti ir dirbti.

Dėl daugiau informacijos galite skambinti arba atsiųsti CV ir mes susisieksime su jumis.

Darbo pobūdis: klientų vežimas iš taško A į tašką B.

Patirtis nėra būtina, visko apmokome ir patariame, kaip efektyviausiai užsidirbti.

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (bent 3 metų stažas)
Atsakingumas
Komunikabilumas
Mandagumas

Įmonė siūlo

Laisvą darbo grafiką.
2008 m. automobilį su automatinę greičių dėže.
Visa darbui reikalingą įrangą/priemones.
Kas savaitę išmokama atlyginimą.
Darbą su individualios veiklos pažyma.
Padedame susitvarkyti darbui reikiamus dokumentus.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo išdirbto laiko
CVB client

Augusto Aleksejevo individuali veikla

Nuomojame automobilius pavežėjo darbui vairuotojams.