UAB „InkoProfilis“

Vairuotojas (-a) - pavėžėjas (-a)

600-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „InkoProfilis“

Darbo pobūdis

Darbas vairuotojo (-os) - pavėžėjo (-os)
Darbo patirtis 1-3 metai butu privalumas
pilnas užimtumas,lankstus darbo grafikas
Oficialus partneriai Uber,Bolt ir Yandex taxi
Siūlome vairuotojams-pavėžėjams darbą su įmones automobiliais

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas B kategorija
vairavimo stažas ne mažiau kaip 2-3 metai
Atkaklus ir ramus vairavimo stilius
komunikabilumas (sugebėjimas maloniai bendrauti su klientais)
Naudotis automobilių kaip atidus ir rūpestingas savininkas,naudoti ji tik pagal tiesiogini paskirti
  • graži ir tvarkinga išvaizdą

Įmonė siūlo

  • uždarbis nuo 45%
  • galimas darbas ne visa darbo diena (pagal susitarimą)
  • atlyginimo išmokėjimas 2 kartus į mėnesį +Bonusai (kas 2 savaitės)
  • sąžiningas ir fiksuotas procentas,be nepagrįstu atskaitymu
  • Mūsų automobiliai turi dideli prioritetą,nei kiti pavėžėjai,todėl pirmiausiai gauname užsakymus visą parą
  • Darbas vairuotojo-pavėžėjo su įmones automobiliais
  • Daug užsakymų,didelė paklausa,didesni tarifai piko metų
  • Greitas įforminimas ir greita darbo pradžia
  • Lankstus darbo grafikas (galimas pagal jūsų poreiki) pamainos 7.00-19.00, 19.00-7.00
  • Visas remonto išlaidas padengia kompanija,automobiliai turi visus reikiamus draudimus (pavėžėju civilinis draudimas ir kasko)
  • Mes dirbame laikydamiesi visu transporto inspekcijos reikalavimų,bei darbo saugos reikalavimų
  • Visi automobiliai aprūpinti darbui reikiama įranga (telefonai,internetas,laidai,įkrovikliai)
Randame strategiškai geroj vietoj

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas

Siūlome vairuotojams-pavėžėjams darbą su įmones naujais automobiliais.Oficialus partneriai Uber,Bolt ir Yandex taxi