Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baldų taškas“

Vairuotojas (-a) - sandėlininkas (-ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baldų taškas“

Darbo pobūdis

Baldų pristatymas klientams, pagal sudarytą maršrutą Lietuvoje;
Prekių pakrovimas, iškrovimas atvykus pas klientą, esant poreikiui prekių užnešimas;
Krovinio dokumentų administravimas;
Malonus ir profesionalus bendravimas su klientais;
Komandinis darbas sandėlyje, pagalba surenkant baldus;
Racionalus transporto priemonės naudojimas, tinkama transporto priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome tvarkingo, atsakingo, savarankiško, komunikabilaus bei paslaugaus darbuotojo, norinčio dirbti;
Turintį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir puikius vairavimo įgūdžius;
Turintį gerą fizinį pasirengimą;
Patirtį vairuojant mikroautobusą.

Įmonė siūlo

Siūlome darbą perspektyvioje, augančioje įmonėje;
Darbui sudaromos palankios sąlygos;
Papildomai mokami priedai ir premijos;
Dieninį darbo grafiką.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

"Baldų taškas" siūlo didelį baldų (minkštų bei korpusinių) asortimentą už teisingą kainą. Baldus galite apžiūrėti daugiau nei 1000 kv. metrų ekspozicijoje Kauno rajone bei internetinėje parduotuvėje baldutaskas.lt.
informacija apie UAB „Baldų taškas“
1240 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.