Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vairuotojas (-a) - sandėlininko padėjėjas (-a)

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB "MEBLORAMA"

Darbo pobūdis

  • Krovinių pasikrovimas, iškrovimas;
  • Pristatymas į kitus salonus ir klientams į namus;
  • Transporto priemonių priežiūra;
  • Baldų surinkimas;
  • Kiti reikalingi darbai baldų centre;
  • Darbas Lietuvoje.

Reikalavimai

C kategorija.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "MEBLORAMA"

Baldų prekybos įmonė RENLENA gyvuoja jau daugiau kaip 20 metų. Esame vieni iš baldų prekybos lyderių Lietuvoje. Įmonė veiklą vysto Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, turėdama savo baldų centrų tinklą. Visus baldus importuojame iš užsienio tiekėjų. Nuolat plečiame savo veiklą.