Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Voverės"
More about company »

Vairuotojas (-a)

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB "Voverės"

Darbo pobūdis

Termodėžių su maistu išvežiojimas (ir nunešimas į Kliento pastatą) Vilniaus mieste.
Darbo dienomis nuo 7:00 iki 16:00.

Reikalavimai

Reprezentatyvi išvaizda;
Geri ir kultūringi vairavimo įgūdžiai;
Gera fizinė būklė;
Puiki orientacija Vilniaus mieste;
Komunikabilumas, atsakingumas, sąžiningumas, punktualumas;
Gebėjimas planuoti darbą bei puikiai komunikuoti komandoje.

Mes jums siūlome

Patogų darbo laiką 7-16 h, pirmadieniais - penktadieniais;
Darbo aplinką, kuri atvira pasiūlymams, idėjoms, darbo kūrybai bei kompromisams;
Nemokamą sveiką, skanų ir įvairų maistą;
Visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Sėkmingai teikiame maitinimo paslaugas privatiems vaikų darželiams ir mokykloms, sveikatos centrams bei sanatorijoms Vilniuje. Pristatome maistą ir į biurus, renginius, stovyklas.
Informacija apie UAB "Voverės"
687 €
Vid. atlyginimas bruto
75
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ieva Šemberienė