kd-trucking gmbh

Vairuotojas C / CE

2150-2550 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - kd-trucking gmbh

Darbo pobūdis

Sunkvežimio vairuotojas C / CE;
Vairavimo patirtis su sunkvežimiais ir priekabomis, vietiniai maršrutai;
Saugus prekių pakrovimas, iškrovimas;
Saugus prekių transportavimas, pristatymas;
Prekių priėmimas, patikrinimas, prekės numeris;
Krovinių dokumentų tvarkymasir pristatomas i ofisa.

Reikalavimai darbuotojui

Elementarios vairuotojui, ekspeditoriui reikiamos žinios;
Tiesioginis i darbinimas,
Vairuotojo teises C / CE;
Vairuotojo pažymėjimas;
E 95 kodas;
ADR pažymėjimas (nėra būtinas);
Elektrinių krautuvų pažymėjimas (nera būtinas).

ASMENINIAI ĮGŪDŽIAI:
Esate atsparus ir motyvuotas;
Sąžiningumas ir patikimumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Be žalingų įpročių;
Kalbų žinojimas: vokiečių k. pagrindai arba anglų k. rusų k.

Jei turite kokių nors klausimų skambinkite darbo metu
pirmadienis - penktadienis: 10.00 val. iki 17.00 val.
Tiesioginis kontaktinis asmuo įmonėje Jūratė: 0049 (0) 1738 100 834

Profesionalią, individualią darbuotojų konsultaciją ir apmokymus;
Asmeninį tobulėjimą firmoje;
Patrauklų laiku mokamą atlyginimą;
Subsidiją įmonės pensijai + kapitalo kaupimo išmokos;
27 dienų atostogos;
Terminuota darbo sutartis, po metų nebeterminuota;
Socialines garantijas;
Geras apgyvendinimo sąlygas, Primi 2 mėnesiai nemokamai suteikia gyvenamas salygas,
nuo 3 mėnesio nuskaičiuoja iš algos, vienvietis kambarys, internetas, bendra virtuvė ir dušai, WC;
Kasdien būsite namuose;
Lanksčias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
Įdarbinimą iš karto ir pagal susitarimą;
Kasmetiniai vidaus modulių mokymo kursai;
Dviračių nuoma su patraukliomis sąlygomis.

Atlyginimas

2150-2550 €/mėn. į rankas

Karldischinger logistikos paslaugų teikėjai GmbH & Co. KG
Yra šeimos verslas, krovinių ekspedijavimo ir logistikos įmonė, kuri randasi pietų Vokietijos puseje, apie 15 km į pietus nuo Freiburgo.
Mes siūlome savo klientams maisto / plataus vartojimo prekių, farmacijos ir automobilių pramonės srityje platų logistikos paslaugų spektrą, taip pat naujoviškas paslaugas.
Kontroliuojamas transportas ir sandėliavimas, išsami kokybė ir jų kontrolė, tikslus klientų projektų planavimas ir jų projektų valdymas, yra mums savaime suprantama.
Mes buvome pirmieji logistikos paslaugų teikėjai, kurie gavo logistikos paslaugų sutartį.