Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
EAST TRANS LTD

Vairuotojas CE Anglijoje

Iki 3600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - EAST TRANS LTD

Darbo pobūdis

Reikalingi vairuotojai darbui Anglijoje.
Darbas su tentine puspriekabe ir juros konteineriais
Darbo grafikas: 3/3 - 4/2

€94 už kalendorinę dieną (į rankas) kas dirba 3/3
€101 už kalendorinę dieną (į rankas) kas dirba 4/2 ir ilgiau

€20 priedas ( už darbo dieną ) už darba su tentine puspriekabe
€50-100 priedas ( už darbo dieną ) už darba savaitgali

Vairas iš dešinės;
Neturimtiems darbo patirties Anglijoje pirma savaitė darbas su kitu vairuotoju, kuris jus apmokins.
Lėktuvo bilietą ir transportą iš/į oro ousto/ą apmokame.

Reikalavimai

CE kategorija su 95 kodu;
Anglų kalbos pagrindai;
Mokėti dirbti komandoje;
Darbštumas;.
Darbo patirtis Anglijoje būtų privalumas.
Startai nuo 3 ryto.

Для работы необходимы права EU и базовый англиский язык

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Visas apsaugos priemones;
Visas socialines garantijas Anglijoje;
Mašinas su automatine pavarų dėže;
Neribotas internetas;

Atlyginimas

Iki 3600 €/mėn. į rankas

Transporto kompanija įkurta prieš 5 metus. Visada stengiames palaikyti draugišką atmosferą. Vertiname darbuotojo pastangas ir norą dirbti.

Telefonas pasiteirauti: .