Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hessen group"
More about company »

Vairuotojas CE kategorija

Užsienis: Vokietija - UAB "Hessen group"

Darbo pobūdis

Reikalingi patyrę vairuotojai su CE kategorija tolimiems reisams po Vokietiją su tentine priekaba. Nordrhein-Westfalen (netoli Köln, Bonn miestų).

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • Bent jau minimalios vokiečių kalbos žinios bendravimui su klientais
  • CE kategorija/ 95 kodas
  • Atsakingumas, darbštumas bei pareigingumas

Mes jums siūlome

  • darbą vokiškoje įmonėje
  • Ilgalaikę bei neterminuotą darbo sutartį
  • Gerą bei laiku mokamą atlyginimą
  • Visas socialines garantijas
  • Savaitgalius namuose

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Hessen group tai nauja sparčiai auganti įmonė. Mes bendradarbiaujame su dauguma Vokietijos rinkos klestinčių bendrovių. Taip pat siekiame praplėsti savo veiklą visoje Europoje ir ne tik.

Visais klausimais galite kreiptis telefonu: +49 176 arba .