Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Argonta“

Vairuotojas CE kategorija

2100-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Argonta“

Darbo pobūdis

Įmonė sparčiai plečiasi, tad siūlome pastovų darbą tolimųjų reisų vairuotojams vakarų Europoje. Tad jei esi pareigingas, sąžiningas, ir atsakingai vykdai tau patikėtas užduotis - kviečiame jungtis prie mūsų augančios komandos.

Reikalavimai

CE kategorija - būtina,
Skaitmeninė vairuotojo kortelė - būtina,
95 kodas - būtinas

Mes jums siūlome:

  • Darbą Vakarų Europos šalyse: FR, DE, BE, NL, LUX
  • Pilni kroviniai
  • Darbą naujuose DAF (Euro 6) sunkvežimiuose su automatinėmis pavarų dėžėmis,
  • Darbas su puspriekabėmis: tentas, terminaliniai konteineriai.
  • Galimybę įsidarbinti neturintiems patirties
  • Visada laiku mokamą atlyginimą - atsiskaitymas iš karto po reiso.
  • Darbo grafikas 6/3.

Atlyginimas

2100-2500 €/mėn. į rankas

Argontalogistics - tai kryptingai dirbanti įmonė, kurios pagrindinė veikla - tarptautinis krovinių vežimas Vakarų Europoje. Transporto parką sudaro naujieji Euro VI emisijos vilkikai.
Mūsų tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas, kuris paremtas abipuse pagarba, aukščiausiais kokybės ir etikos standartais.
Mūsų vertybės:
Profesionalumas Atsakomybė Patikimumas Efektyvumas!
informacija apie UAB „Argonta“
4
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2019 m.