Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Linea LT“
More about company »

Vairuotojas CE kategorijos

Nuo 1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Linea LT“

Darbo pobūdis

Krovinių gabenimas Baltijos ir Europos Sąjungos šalyse (Lenkija, Vokietija) su euro 4, 5, 6 vilkikais (automatinės pavarų dėžės). Esame visiškai naujai įkurta įmonė, todėl ieškome atsakingo ir patikimo žmogaus, turinčio patirties krovinių gabenimo srityje. Svarbu, kad asmuo norėtų dirbti, užsidirbti ir kartu augti su komandos nariais, prisidėti prie bendrovės vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.

Reikalavimai

vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija)
skaitmeninė tachografo kortelė
profesinės kompetencijos pažymėjimas 95-tas kodas (kroviniams vežti)
vairuotojo su CE kategorija bent minimali darbo patirtis
stipri motyvacija dirbti

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje
visas darbui reikalingas priemones
konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą, priedus
profesinės kvalifikacijos nuolatinį kėlimą ir tobulinimą (mokymai, kursai)
visas socialines garantijas
draugišką vadovą

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. į rankas

Siųskite savo CV arba skambinkite telefonu susitarti dėl susitikimo

Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad asmeniniai duomenys būtų administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ,,Linea LT” duomenų bazėje, bei tvarkomi atrankos į darbo vietą tikslu. Mes užtikriname konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime su atrinktais kandidatais. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.