Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Skanerlita“

Vairuotojas CE kategorijos

1400-1900 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis - UAB „Skanerlita“

Darbo pobūdis

  • Krovinių pervežimas kelių transportu vietiniais ir tarptautiniais maršrutais Lietuva- Švedija- Lietuva, Lietuva- Norvegija- Lietuva
  • Lydinčių dokumentų administravimas
  • Nuolatinė automobilio priežiūra
  • darbas Volvo FH tentiniais vilkikais

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija (būtina)
  • Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai
  • skaitmeninė vairuotojo kortelė
  • profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas"
  • noras dirbti, savarankiškumas, atsakingumas
  • Kalbų mokėjimas: rusų/anglų

Mes jums siūlome

MES SIŪLOME:
  • socialines garantijas
  • darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje
  • motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį
  • geras darbo sąlygas

Skambinti tel

Atlyginimas

1400-1900 €/mėn. į rankas

,,SKANERLITA” veikla – krovinių pervežimai Lietuva, Suomija, Švedija, Norvegija ir vietiniais maršrutais. EXPRESS pristatymas Baltijos šalyse bei Skandinavijoje. Įmonė siūlo vienkartines paslaugas privatiems asmenims ar įmonėms, taip pat sudarome ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis su įmonėmis
informacija apie UAB „Skanerlita“
936 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.