Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AP TRADE“

Vairuotojas (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AP TRADE“

Darbo pobūdis

  • Buitinės technikos prekių pardavimas;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Einamųjų užsakymų priežiūra;
  • Privalumas: darbo su buitinės technikos prekėmis patirtis.

Reikalavimai

Atsakingumas, savarankiškumas,
geri vairavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą ir geras darbo sąlygas;
  • Plačias saviraiškos ir karjeros galimybes;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB “AP TRADE” yra jauna ir energinga komanda turinti ilgametę patirtį buitinės bei audio/video technikos prekybos srityse.
Mūsų tikslas: kokybiškas kliento aptarnavimas – pasiūlyti optimaliausią prekę už priimtiną kainą ir suteikti klientui džiaugsmą įsigyjant naują bet kokį gaminį.
informacija apie UAB „AP TRADE“
1498 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.