Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dagnis“
More about company »

Vairuotojas (ekskavatorininkas)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Dagnis“

Darbo pobūdis

Reikalingas inžinerinių tinklų montuotojas darbui su mini ekskavatoriais 5 ir 6 tonų. Darbo po būdis inžinerinių tinklų statyba. Įrenginėjame vandentiekio, drenažo, nuotekų sistemas. Darbas Vilniuje. PATIRTIS BŪTINA!! PRAŠOME NESIŲSTI SAVO CV NEMOKANTIEMS DIRBTI EKSKAVATORIAIS.

Reikalavimai

C kategorija;
Patirtis darbui su ekskavatoriumi;
Be žalingų įpročių;
Sąžiningumas ir punktualumas;
Tvarkingumas;

Mes jums siūlome

Gerą atlyginimą bei visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Esame didžiausių biologinių nuotekų valymo įrenginių gamintojų atstovai vakarų Lietuvoje. UAB "Dagnis" specializuojasi inžinerinių tinklų,gyvenamųjų namų, pramoninių pastatų statyboje. Darbai atliekami greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą.