Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Autex"
More about company »

VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS (ADR 2) TARPTAUTINIAMS PERVEŽIMAMS (UŽDIRBK VIRŠ 2000 EUR IR BE KADENCIJŲ

1800–2300 Eur
Kaunas - UAB "Autex"

Darbo pobūdis

Darbas RATAIS, LT, LV-EU-LT, LV, Baltarusija, Ukraina.
Reiso trukmė 1 savaitė.
po reiso 1-3 dienos namuose.

Kuro išlaidas į darbą kompensuojame.
Uždarbis nuo 0,16 Eur/km, arba pagal dienas nuo 85 Eur/d iki 100 EUR/d
  • vairuotojas darbui su autocisterna;
  • pavojingų ir nepavojingų skystų krovinių pervežimas;
  • maršrutai: Lietuva, Latvija - Lenkija, Vokietija, Olandija, Belgija – Lietuva, Baltarusija, Ukraina: trukmė viena savaitė, kadencijų NĖRA;

Reikalavimai

  • CE kategorija, ADR (pavojingų krovinių vežimo) pažymėjimas A2.;
  • 95 kodas;
  • skaitmeninė vairuotojo kortelė;
  • darbo patirtis su pavojingais kroviniais;
  • anglų arba vokiečių kalbos supratimas;
  • gebėjimas dirbti komandoje, nekonfliktiškas;
  • sąžiningumas, atsakingumas, tvarkingas, mandagus elgesys kelyje, noras dirbti, gera koordinacija.

Mes jums siūlome

  • tvarkingą techniką ( VOLVO, Mercedes, DAF, Renault vilkikai Euro 5, Euro 6,
  • didelį kilometražą;
  • labai konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • visas socialines garantijas;
  • pilną draudimą;
  • nemokamą transportą į/iš darbo;
  • draugišką kolektyvą;
  • mokymą ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

1800–2300 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Autex"

UAB "Autex"

Įkurta 2003 metais, pagrindinė įmonės veikla yra skystų naftos, chemijos produktų pervežimai pagal ADR autocisternomis Pabaltijo šalyse ir Vakarų Europoje.
UAB „Autex“ veikla grindžiama artimu ir atviru bendravimu su klientais, todėl mums lengva surasti ir pasiūlyti efektyviausią sprendimą, kaip koordinuoti ir rūpestingai transportuoti krovinį, klientui palankiomis sąlygomis.
Kaip vieną iš alternatyvų, teikiant transporto paslaugas UAB „Autex“ naudoja Sub - rangovus. Geri ilgalaikiai santykiai su partneriais suteikia galimybę gauti didesnį ekonominį efektyvumą ir lengviau įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.
Informacija apie UAB "Autex"
729 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Brazas