Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Skendija“

Vairuotojas - ekspeditorius C kategorija Vilniuje

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Skendija“

Darbo pobūdis

Plataus vartojimo prekių pristatymas įmonės klientams Vilniaus mieste ir apylinkėse.
Siuntų krovimas, jų pristatymas bei surinkimas Vilniaus mieste ir apskrityje.
Kokybiškas į kliento lūkesčius orientuotas aptarnavimas.
tel.

Reikalavimai darbuotojui

panašaus darbo patirtis (prekių išvežiojimo, pristatymo) butu privalumas;
C vairavimo kategorija, (reikalingas kvalifikacijos patvirtinimas 95 kodas);
tvarkingas, mandagus elgesys kelyje;
greita orientacija;
asmeninė disciplina ir punktualumas;
atsakingumas, komunikabilumas, organizuotumas;
paslaugumas, reprezentatyvumas.
tel.

Įmonė siūlo

visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
darbą tik darbo dienomis;
darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
geras darbo sąlygas;
darbą draugiškame kolektyve.
tel.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Lietuvos pervežimo rinkos lyderė, pervežimo paslaugas teikianti. Ilgametė patirtis leido užsitikrinti lojalius klientus ir teikti savo paslaugas.Manome, kad geras verslas turi būti socialiai atsakingas. “Mums rūpi” – šūkis, geriausiai atspindintis mūsų komandos žinių, įgūdžių ir asmeninių savybių visumą, kuria kasdien vadovaujamės bendraudami su klientais, partneriais ir įmonės viduje.
tel.
informacija apie UAB „Skendija“
1790 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1600 €
25% uždirba 1600-1706 €
25% uždirba 1706-1988 €
25% uždirba nuo 1988 €