Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Vairuotojas - ekspeditorius (C kategorija)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

Pagal paskirtą maršrutą (Vilniaus regionas) pasikrauti prekes į krovininį automobilį (mikroautobusą);
Laiku, pagal dokumentus pristatyti prekes klientams;
Grįžus iš maršruto, priduoti tvarkingus dokumentus;
Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie gedimus.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo teisės C kategorija;
Skaitmeninė vairuotojo kortelė;
E95 kodas;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Noras dirbti ir geri bendravimo įgūdžiai;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas.
Sveikatos draudimą ir papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Motyvuojantį atlygį už darbą.
Penkių darbo dienų savaitę.
Geras darbo sąlygas darbščiame ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

– tai:
įmonė: pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje,
darbdavys: patikimas, geidžiamas ir socialiai atsakingas, veikiantis rinkoje daugiau nei 30 metų;
komanda: verslūs profesionalai atkakliai siekiantys tikslo, greiti sprendimuose ir smagiai švenčiantys pasiekimus!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
2657 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
299
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1512 €
25% uždirba 1512-2080 €
25% uždirba 2080-3269 €
25% uždirba nuo 3269 €