You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Atliekų tvarkymo centras“

Vairuotojas ekspeditorius C kategorija

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Atliekų tvarkymo centras“

Darbo pobūdis

  • Automobilių servisų atliekų ir buitinės technikos pakrovimas bei atvežimas į įmonės sandėlius, darbas poroje su kitu vairuotoju;
  • Lydinčių dokumentų pildymas;
  • Darbo laikas - 8 val. per dieną, 5 darbo dienų savaitė nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • Darbo vieta - Riovonių g. 2a (Savanorių pr. link Žemujų Panerių).

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti bei užsidirbti, atsakingumas, atidumas;
  • Noras ir gebėjimas dirbti fiziškai stiprų darbą (krovimo darbai).

Įmonė siūlo

  • Pastovų ir ilgalaikį darbą pagal neterminuotą sutartį;
  • Stabilų ir laikų mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

Nuo 2010 m. visoje Lietuvoje vykdome pavojingų ir nepavojingų atliekų surinkimą, vežimą, saugojimą, rūšiavimą ir perdirbimą. (Atliekos: automobilių remonto metu susidarančios, nebenaudojama buitinė technika ir elektronika ir kt.). Atliekų tvarkymo paslaugas teikiame automobilių servisams, įmonėms, organizacijoms, gamintojams, importuotojams, savivaldybėms, gyventojams. Daugiau informacijos -
informacija apie UAB „Atliekų tvarkymo centras“
1916 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1352 €
25% uždirba 1352-1926 €
25% uždirba 1926-2276 €
25% uždirba nuo 2276 €