Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transjana“

Vairuotojas - Ekspeditorius CE kategorija

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Transjana“

Darbo pobūdis

Sparčiai auganti, moderni, jaunatviška įmonė ieško vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis vairuotojų (turintys CE vairuotojo pažymėjimą).
Darbas Lietuva - Norvegija - Švedija - Lietuva, kadencijos trukmė iki 3 sav. (galima ir ilgiau).

Reikalavimai darbuotojui

Būtina patirtis Skandinavijoje, CE kategorija, 95 kodas, be žalingų įpročių.
Anglų kalbos pradmenys

Mes siūlome naujus MAN 2021m vilkikus bei naujas SCHMITZ puspriekabes;
Laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas;
Lankstus darbo grafikas, kadencijų trukmė 3 sav arba pagal susitarimą;
Priedus už gerai atliktą darbą.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas
Daugiau informacijos telefonu

Esame krovinių pervežimo įmonė, kuriai kiekvienas krovinys svarbus, taip pat ir klientas bei darbuotojas. Mūsų dėmesys ir pastangos suteikti pačias geriausias paslaugas klientams bei sąlygas darbuotojams. Tik bendrų pastangų dėka bus pasiektas geriausias rezultatas. Juk geriausi darbuotojai padaro geriausius darbus!
informacija apie UAB „Transjana“
1939 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.