Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vairuotojas ekspeditorius CE

2400-2700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - MOBIL TRUCK GMBH

Darbo pobūdis

Naujos mašinos: Mercedes, DAF, MAN,VOLVO. Dėl darbo grafiko tartis asmeniškai. Darbas su judančiomis grindimis, 5 darbo dienos, savaitgaliai namuose. Galimas gyvenimas mašinoje arba nuomotis kambarį šalia bazėsKontaktinis telefonas +. Kalba rusiškai.

Reikalavimai

Reikalavimai: rusų kalba, privalumas minimali vokiečių kalba. CE kategorija, 95 kodas, panašaus darbo patirtis.
Tik turintiem EU dokumentus

Mes jums siūlome

Siūlomas gerai apmokamas darbas Vokietijoje. Dortmund regionas. Įdarbinimas tiesioginis, suteikiamos visos socialinės garantijos.
Padedame sutvarkyti dokumentus dėl klasės ir dėl vaiko pinigų.

Atlyginimas

2400-2700 €/mėn. į rankas
CVB client

MOBIL TRUCK GMBH

Antrinių žaliavų pervežimas EU