Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vamėsa“

Vairuotojas ekspeditorius Čečetų 7, Čečetų kaimas, Kazlų Rūdos sen.

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kazlų Rūda - UAB „Vamėsa“

Darbo pobūdis

  • Prekių (maisto) pristatymas įmonės klientams;
  • prekių pakrovimas ir iškrovimas.

Reikalavimai

  • Pareigingumas, punktualumas, sąžiningumas, loginis mastymas;
  • C vairavimo kategorija;
  • 95 kodas
  • Sunkvežimio vairavimo patirtis ne mažiau nei 2 metai;
  • Tvarkingas, mandagus elgesys kelyje.

Privalumai:
panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
  • Draugišką, darnų kolektyvą;

Darbo vietą Čečetų 7, Čečetų kaimas, Kazlų Rūdos sen

Kita informacija:
Atrinktus kandidatus informuosim raštu.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Darbas kelyje

VAMĖSA - kiaulienos išpjaustymo įmonė; prekiaujanti atvėsinta, vakuumuota, šaldyta produkcija.
informacija apie UAB „Vamėsa“
1451 €
Vid. atlyginimas bruto
83
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1074 €
25% uždirba 1074-1217 €
25% uždirba 1217-1739 €
25% uždirba nuo 1739 €