Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltasis pyragas“

Vairuotojas - ekspeditorius

850-1000 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „Baltasis pyragas“

Darbo pobūdis

Duonos gaminių išvežiojimas į parduotuves Kauno mieste.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo darbo patirtis;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Darbą techniškai tvarkingu automobiliu;
Laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Baltasis pyragas“

UAB „Baltasis pyragas“

UAB „Baltasis pyragas“ yra viena iš nedaugelio šalies kepyklų atsispyrusių pagundai greitos ekonominės naudos vardan „modernizuoti“ ilgai trunkantį tradicinį duonos kepimo procesą. Nes tik pagal šimtmečius senolių tobulintas receptūras ir technologijas pagaminta duona yra tikrai sveika ir naudinga žmogaus organizmui.
Puikiomis maistinėmis ir skoninėmis savybėmis garsėjančios tradicinės lietuviškos duonos paslaptis – iš natūralaus raugo užmaišoma tešla. Didžiuliuose moderniuose „Baltojo pyrago“ kepyklos induose duonos raugas lyg močiutės duonkubilyje bręsta beveik visą savaitę. Iš tokio raugo pagamintos tešlos kepama duona ilgai išlieka šviežia ir išsaugo visas žmogaus organizmui naudingas ir reikalingas medžiagas.
Mitybos specialistai ypač vertina autentišką lietuviškos juodos duonos kepimo technologiją, kai tešla ruginei duonai užmaišoma su plikiniais ir natūraliais raugais. Šis sudėtingas iš kelių technologinių etapų susidedantis procesas lemia aromatinių medžiagų bei reikiamo organinių rūgščių santykio susidarymą. Be to, fermentacijos proceso metu susidarančios anglies dvideginio dujos „purena“ gaminius ir suteikia jiems pageidaujamą minkštumo akytumą.
Iš atnaujinamo natūralaus raugo kepamos ruginės duonos kokybę užtikrina nuolatinė gamybos kontrolė ir atidi „Baltojo pyrago“ darbuotojų priežiūra.
Esame įsitikinę, kad iš aukščiausios kokybės Lietuvoje užaugintų grūdų kepami „Baltojo pyrago“ duonos gaminiai bus paklausūs ir ateityje, todėl nuosekliai vystome ir vystysime sveikų produktų gamybos kryptį.
informacija apie UAB „Baltasis pyragas“
1259 €
Vid. atlyginimas bruto
181
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 943 €
25% uždirba 943-1191 €
25% uždirba 1191-1553 €
25% uždirba nuo 1553 €