Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Stiklita“

Vairuotojas-ekspeditorius

1220-1580 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

  • Krovinių išvežiojimas Lietuvos teritorijoje;
  • Dalyvavimas krovinių pakrovime/iškrovime;
  • Krovinio dokumentų administravimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Orientacija į rezultatus, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • 95 kodas;
  • mandagumas;
  • krautuvo vairavimo įgūdžiai (privalumas)

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą, karjeros galimybes ir galimybę teikti pasiūlymus kaip tobulinti įmonės procesus bei juos įgyvendinti

Atlyginimas

1220-1580 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo laiku ir kokybiškai atlikto darbo

UAB „Stiklita“ – įmonė, turinti 26 metų patirtį architektūrinio stiklo apdirbimo pramonėje. Stiklo apdirbimui naudojama pati pažangiausia ir moderniausia įranga. Įmonė nuolat investuoja į naujausių technologijų diegimą, veiklos procesų tobulinimą. Rinkai siūlo platų stiklo gaminių ir paslaugų asortimentą.

Mūsų įmonė teikia įvairias paslaugas, susijusias su stiklo konstrukcijų, veidrodžių ir stiklo gaminių projektavimu, gamyba, montavimu ir pan. Užsakovams galime pasiūlyti įvairius stiklo ir veidrodžių gaminius. Stiklas – mums kūrybos priemonė, pradedant nuo erdvių padalinimo, naudojant stiklo ar modulines pertvaras, iki veidrodžio voniai, stiklo lentynų ar suvenyrų.

Turime ilgametę darbo patirtį su įvairiais užsakovais: dirbame su parduotuvių tinklais, įrenginėjame prekybos centrus bei komercinių patalpų kompleksus. Mūsų stiklo ir veidrodžio gaminiais aprūpintas ne vienas individualus ar daugiabutis namas. Taip pat siūlome stiklo pusgaminius baldams, montavimo ir projektų valdymo paslaugas.
informacija apie UAB „Stiklita“
1885 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
147
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1407 €
25% uždirba 1407-1860 €
25% uždirba 1860-2301 €
25% uždirba nuo 2301 €