UAB „Žaibo ratai“

Vairuotojas - ekspeditorius Lietuvoje

1400-1500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Alytus, Vilkaviškis - UAB „Žaibo ratai“

Darbo pobūdis:

Siūlome miškovežio vairuotojo darbą medienos pervežimui Lietuvoje, Latvijoje.
Ieškome vairuotojo, kuris nori save realizuoti dinamiškuose medienos pervežimo maršrutuose ir įdomiuose medienos gabenimo projektuose.

Technika 2018-2023m. (Scania, Volvo, Mercedes).

SVARBIAUSIOS UŽDUOTYS:
Medienos pervežimas su miškovežiais;

Reikalavimai:

Vairuotojo darbo patirtis (bent 1 m.);
CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
95 kodas;
Sąžiningumas, atidumas, atsakingumas, punktualumas.

Privalumai:

5-ių darbo dienų savaitė (darbas darbo dienomis, savaitgaliai laisvi);
Darbas pagal vairuotojų darbo ir poilsio režimą;
Darbas Lietuvoje.

Atlyginimas

1400-1500 €/mėn. į rankas

Mes esame viena didžiausių medienos pervežimo įmonių Lietuvoje, teikianti paslaugas visose Baltijos šalyse. Per tris metus išaugome tris kartus. Nuolatinis mūsų augimas - galimybė augti tau kartu su mumis!
informacija apie UAB „Žaibo ratai“
2473 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
91
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1802 €
25% uždirba 1802-2000 €
25% uždirba 2000-3180 €
25% uždirba nuo 3180 €