Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP
More about company »

VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS (Marijampolė)

Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

Gyvulių supirkimas iš ūkininkų;
Suminė darbo laiko apskaita.

Reikalavimai

C, CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Vežamų gyvūnų prižiūrėtojo kompetencijos pažymėjimas (didelis privalumas);
Tachografo kortelė;
Pradinė profesinė kvalifikacija kroviniams ir/arba keleiviams vežti („95 kodas“).

Mes jums siūlome

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje;
Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui.

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistus, kurie kartu su visa darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.

Informacija tel. 8 685 Jovita
Informacija apie BIOVELA GROUP
1485 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
131
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Audrius Kantauskas