Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KELIAS“
More about company »

vairuotojas - ekspeditorius

2000-2100 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „KELIAS“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vilkiko vairuotojui-ekspeditoriui, darbui po Europa. Darbas Euro 5, Euro 6 tentiniais vilkikais, kadencijomis po 6 savaites.

Reikalavimai

CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas, 95 kodas, tachografo kortelė.
Patirtis vairuojant CE kategorijos sunkvežimius.
ADR pažymėjimas (privalumas).
Atsakingumas, imlumas ir greita orientacija.

Mes jums siūlome

Atlyginimas po 75 EUR už kiekvieną parą, pradedamas skaičiuoti nuo kortelės įdėjimo.
Užtikriname visas socialines garantijas.
Vairuotojų draudimas įmones sąskaita nuo traumų darbe.

Atlyginimas

2000-2100 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbanti įmonė, kuri specializuojasi surenkamų namų iš SIP panelių statyboje.