UAB „Baltic Ground Services“

Vairuotojas - ekspeditorius (PANEVĖŽYS)

2148-2314 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Baltic Ground Services“
„Baltic Ground Services" (BGS) yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė veikia 12-oje oro uostų, kur oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi 16 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, BGS klientams siūlo aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas.

BGS priklauso „Avia Solutions Group“, pasaulinio lygio aviacijos įmonių grupei, turinčiai beveik 100 biurų ir gamybos stočių, teikiančiai aviacijos paslaugas ir sprendimus visame pasaulyje. „Avia Solutions Group“ komandoje dirba daugiau kaip 7000 specialistų, teikiančių šiuolaikiškus sprendimus aviacijos ir kitiems ūkio sektoriams. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite: ir

Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalų komandos.

Darbo pobūdis:

  • Naftos produktų pristatymas didmenos klientams visoje Lietuvos teritorijoje;
  • Visų reikalavimų užtikrinimas pagal visas pakrovimo/iškrovimo ir transportavimo procedūras;
  • Duomenų suvedimas į vidines sistemas.

Reikalavimai:

  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (C, E kategorijos);
  • ADR, A2 pažymėjimas (būtinas);
  • Būtina patirtis vairuojant sunkiasvorius automobilius;
  • Asmeninės savybės: malonus bendravimas, paslaugumas, atsakingumas ir pareigingumas.

Mes Jums siūlome:

  • Patį draugiškiausią, šauniausią kolektyvą, su kuriuo bus tikrai smagu dirbti;
  • Konkurencingą darbo užmokestį, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją;
  • Darbą pamainomis be nakvojimo automobilyje;
  • Kasdienę darbo pradžią ir pabaigą Panevėžio mieste;
  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius;
  • Sveikatos draudimą (išdirbus metus).

Atlyginimas

2148-2314 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: