Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „JDC PREKYBA“

VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS

1100-1600 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „JDC PREKYBA“

Darbo pobūdis

Dujų balionuose išvežiojimas Lietuvos teritorijoje.Kasdien išvykimas iš bazės Šiauliuose ir grįžimas atgal. Važiuoja po 2 vairuotojus.

Reikalavimai

C; kategorija; ADR- A1. 95 kodas. Technografo kortelė.
Patirtis vairuojant sunkvežimį, ne mažiau metai.
Darbštumas, mandagus bendravimas su klientais ir kolegomis.

Mes jums siūlome

Darbą jauname kolektyve.
Kasmet augantį, laiku mokamą atlyginimą.
Naujus sunkvežimius darbui.
Išdirbus metus, įmonė savo sąskaita, draudžia darbuotojus investiciniu gyvybės ir nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja visą parą visame pasaulyje. Kasmet sukaupiami apie 1100 Eur, kurie padidins jūsų pajamas senatvėje!

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. į rankas

UAB "JDC PREKYBA" - perspektyvi, stabiliai auganti lietuviško kapitalo įmonė.
Įmonės veiklos pradžia 2009m.
Pagrindinė įmonės veikla- didmeninė prekyba suskystintų naftos dujų balionais visoje Lietuvos teritorijoje.
Šiuo metu įmonėje dirba 21 darbuotojas.
informacija apie UAB „JDC PREKYBA“
872 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.