Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Venipak įmonių grupė

Vairuotojas - ekspeditorius su nuosava transporto priemone (terminuota DS)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Venipak įmonių grupė

Darbo pobūdis

Pagalba įmonės kurjeriams pristatant ir surenkant siuntas mieste ir jo apskrityje.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.) ir nuosavas automobilis;
  • Mobilus telefonas su "Android" operacine sistema;
  • Komunikabilumas ir punktualumas;
  • Geras miesto/apskrities žinojimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Terminuotą darbo sutartį;
  • Kuro kompensavimas;
  • Lankstus darbo grafikas;
  • Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje;
  • Galimybę tobulėti ir pratęsti darbo sutartį.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

Esame sparčiai auganti tarptautinė siuntų pervežimo ir logistikos paslaugas teikianti įmonė. Pirmaujame Baltijos šalyse, intensyviai augame Vakarų Europos valstybėse ir sparčiai plečiamės tarptautinėje erdvėje. Nuo 2004 metų mūsų paslaugų kokybe pasitiki jau daugiau kaip 6.000 verslo klientų. Sukūrėme virš 800 darbo vietų, pastatėme 23 terminalus, o kasdien keli šimtai VENIPAK kurjerių išvežioja apie 49.000 siuntų. Tad iššūkių čia netrūksta. Lygiai taip pat, kaip ir galimybių pasireikšti.
Jeigu esate ambicingas, norintis augti ir tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.