Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Tomekla"
More about company »

Vairuotojas - ekspeditorius

Vilkaviškis, Marijampolė, Šakiai - UAB "Tomekla"

Darbo pobūdis

Krovinių pervežimas vakarų Europoje (Belgija, Prancūzija, Vokietija, Olandija) su jūriniais konteineriais. (Daugiau informacijos apie darbo specifiką Darbas kadencijoms (4/2 arba 6/3).Keičiamės Belgijoje su įmonės lengvuoju automobiliu, keičiamės po vieną arba po du žmones. VISOS nuvykimo ir parvykimo išlaidos priklauso darbdaviui.

Reikalavimai

CE kategorija;
Skaitmeninė vairuotojo kortelė;
95 kodas;
Panašaus darbo patirtis bent vieneri metai;
Sąžininigumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Darbą su EURO 5 ir EURO 6 tvarkingais vilkikais;
Kvalifikuotus, darbą bei darbuotojus suprantančius vadybininkus;
70 eurų už visas kalendorines dienas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Darbuotojo draudimą;
Draugišką kolektyvą;
Daugiau informacijos .

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Tomekla" užsiima krovinų pervežimu kelių transportu tarptautiniais maršrutais.
Informacija apie UAB "Tomekla"
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Klaidas Čivinskas