No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HRX“

Vairuotojas - ekspeditorius Kaune (C kategorija)

1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „HRX“

Darbo aprašymas

Tarptautinė krovinių pervežimo kompanija UAB HRX plečia savo veiklą ir kviečia prie komandos prisijungti vairuotojus ekspeditorius darbui Lietuvoje!

Ieškomas vairuotojas Kaune turintis - C kategoriją.

REIKALAVIMAI:
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas,
Profesinės kvalifikacijos pažymėjimas (95-tas kodas) kroviniams vežti;
Skaitmeninė vairuotojo kortelė;
ADR pažymėjimas būtų didelis privalumas;
Gebėjimas naudotis šiuolaikinėmis technologijomis;
Būtina darbo patirtis;
Lietuvių kalbos mokėjimas;
Atsakingumas, atidumas, pareigingumas, mandagumas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
Visas darbui reikalingas priemones,
Visas socialines garantijas,
Laiku mokamą atlyginimą,
Nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus,
Darbą techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis - VW Crafter, Renault autobusiukais, MAN vilkikais su automatine pavarų dėže;
Po bandomojo laikotarpio - priedai už atlikto darbo rezultatus.

Atlyginimas

1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimas nuo 1100 iki 1260 eur mėn. į rankas.
UAB „HRX“

UAB „HRX“

informacija apie UAB „HRX“
2201 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
108
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-1935 €
25% uždirba 1935-2135 €
25% uždirba nuo 2135 €