Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilniaus Alus"
More about company »

Vairuotojas - ekspeditorius

Vilnius - UAB "Vilniaus Alus"

Darbo pobūdis

  • Išmanyti krovininio transporto charakteristiką, pakrovimo, iškrovimo taisykles;
  • Mažiausiai 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Reikalinga B; C vairuotojo pažymėjimo kategorija;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, žalingų įpročių neturėjimas, komunikabilumas;
  • Geros rusų, kalbos žinios;
  • Draugiškumas, pozityvus mąstymas;
  • Puikiai žinoti vairuotojų darbo ir poilsio režimo reglamentavimą;
  • Turėti gerus vairavimo įgūdžius;
  • Fiziškai stiprus, atsakingas, mandagus.

Reikalavimai

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Patrauklias darbo ir apmokėjimo sąlygas.

Ypatingų reikalavimų neturime, svarbu, jog žmogus būtų darbštus, sąžiningas ir atsakingas.

Savybės kaip atsakingumas, punktualumas, darbštumas, patikimumas, žalingų įpročių stoka yra esminės.

Mes jums siūlome

Nuolatinį darbą;
Socialines garantijas;

Darbo pradžia ir pokalbis vyks: Žalgirio g.114

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB Vilniaus Alus
www.vilniausalus.lt/

Informacija telefonu:
Įmonėje vid. atlyginimas 641€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)