Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Vairuotojas - ekspeditorius

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Superbiuras“

Darbo pobūdis

Užsakymų atrinkimas ir sukomplektavimas, tvarkos palaikymas sandėlyje.
Vaisių išvežiojimas po biurus.

Reikalavimai

Be žalingų įpročių, mandagus, prižiūrintis mašiną;
Gera fizinė sveikata, tvarkingumas, greita orentacija, kruopštumas, atidumas

Mes jums siūlome

Siūlome pastovų darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;
premijas;
visas socialines garantijas;
darbo priemones ir įrengimus.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Superbiuras“

SNACKBOX pagrindinė veikla - vaisių pristatymas į biurą. Mus galite rasti
informacija apie UAB „Superbiuras“
1085 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.