Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „OK transportas“

Vairuotojas - ekspeditorius

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „OK transportas“

Darbo pobūdis

Vairuotojas ekspeditorius - tikimės, kad šie žodžiai Tau nesvetimi, puikiai ir atsakingai vairuoji, esi mandagus ir paslaugus žmonėms ir norėtum prisijungti prie sparčiai tobulėjančios "DPD Lietuva" įmonės komandos?
☑️ Tavo pagrindinė užduotis bus laiku ir saugiai pristatyti siuntas klientui;
☑️ Bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir klientais, užtikrinant maksimalų savo darbo našumą;
☑️ Vykdyti iškeltus tikslus ir kasdien tobulėti;
☑️ Darbo laikas 10.00 -19.00 val.

Reikalavimai

☑️ Turi B Kategorijos vairuotojo pažymėjimą (nemažiau nei 2 metai)
☑️ Turi patirties vairuojant/dirbant su mikro autobusiuku;
☑️ Turi stiprią orientaciją į kliento poreikius, gebėjimą pažvelgti į situaciją iš kliento pusės;
☑️ Nori išmokti kažko naujo ir įdomaus;
☑️ Nori pažinti Vilniaus gatves ir gatveles, atrasti dar nematytų vietų;
☑️ Turi gebėjimą kokybiškai aptarnauti klientus pagal bendrovėje galiojančius standartus;
☑️ Esi pasiryžęs vykdyti mūsų nustatytus kokybinius ir kiekybinius tikslus;
☑️ Privalumas, jei jau esi susidūręs su klientu aptarnavimu;

Mes jums siūlome

☑️ Tobulėjimą ir mokymus;
☑️ Palaikantį ir linksmą kolektyvą;
☑️ Tikrai įdomias ir aktyvias darbo dienas;
☑️ Visas reikalingas darbo priemones;
☑️ Darbo užmokestį priklausantį nuo Tavo rezultatų.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Krovinių gabenimas, pervežimas krovininiais automobiliais tarptautiniais, vietiniais maršrutais, į užsienį, Lietuvoje.
informacija apie UAB „OK transportas“
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
290
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 905 €
25% uždirba 905-1095 €
25% uždirba 1095-1296 €
25% uždirba nuo 1296 €